NÁVOD DESIGNER

1. Zdroj

Zdroje Lumise je osm prvků umístěných na levé straně editoru designu, kde můžete přidávat a přizpůsobovat prvky svého produktu. Pojďme si projít každou část o zdrojích

Šablony

Na této kartě naleznete všechny své předem navržené šablony. Rychle třídit pomocí kategorií šablon, značek a klíčových slov

Kliparty

Všechny své předem navržené kliparty najdete na této kartě. Rychle třídit pomocí kategorií klipartů, značek a klíčových slov.

Obrázky

Nahrajte své obrázky nebo synchronizujte ze sociálních účtů, jako je Facebook a Instagram. Získejte obrázky z naší bezplatné galerie nebo některých obrazových zásob jako Pixabay, Unsplash a Brust

Produkt

Tato karta obsahuje informace o produktu a atribut. Odtud můžete změnit svůj aktuální produkt na jiný produkt, barvu nebo velikost pouhým stisknutím tlačítka.

Text

Chcete-li ve svém návrhu použít text, přejděte na tuto kartu a vyberte si z více než 1000 písem Google. Chcete-li nastavit vybraný text, přetáhněte myš a pusťte ji na produkt, který chcete upravit.

Tvary

Tvary jsou vektorový formát, který pomáhá návrhu mít hladké detaily při přiblížení nebo exportu bez prasklin. Můžete přidat více tvarů nebo si vybrat z našich předem navržených tvarů.

Vrstvy

Na této záložce se zobrazí všechny vrstvy, které jste přidali do produktu. Vrstvy můžete zobrazit/skrýt pomocí možnosti viditelnosti nebo vrstvy odstranit.

Výkres

Tato karta slouží k přípravě informací o losování. Můžete si vybrat barvu, velikost keře. Stačí kliknout na barvu, kterou chcete použít, a nakreslit to, co chcete, do oblasti editoru.

2. Designová oblast

Toto je nejdůležitější část editoru Lumise. Je to náhled pro všechny přidané vrstvy. Kliknutím na každou vrstvu upravíte nebo přetažením myši upravíte všechny vrstvy.

Oříznout obrázek

Funkce oříznutí obrázku vám umožňuje oříznout obrázek přesně na pozici, kterou vložíte do prohlížeče.

Obrazová maska

Chcete vytvořit text se složitým pozadím z jiného obrázku?
Jo, vyzkoušejte funkci Maska v Lumise, aby byl váš text úžasnější.

Odebrat pozadí

K odstranění pozadí obrázku nejsou potřeba znalosti Photoshopu. Jednoduše přetáhněte myš a vše je vyřešeno.

Efekty obrazových filtrů

Okamžitě udělejte ze svého obrazu profesionála s více než 20 filtry, které jsou připraveny k použití. Tato funkce vám pomůže zajistit, aby obraz měl významný efekt jako filtr fotoaparátu

Vyplň barvu

Tvar, obrázek a text jsou tři objekty, na které můžete použít tuto možnost výplně. Barva výplně pomáhá uživatelům vyplnit plnou barvu do vybraných objektů.

Uspořádat vrstvy

Editor Lumise funguje na základě vrstev. Rychle uspořádejte polohu vybraného objektu buď dozadu nebo dopředu.

Pozice

Ať už jej chcete umístit do pravého rohu nebo do středu. Nástroj Umístění vrstvy umožňuje jedním kliknutím umístit vybraný objekt do správné polohy.

Manuál pro transformace

Při přímém použití nástroje transformace je těžké zjistit, o kolik úhlů bylo otočeno nebo převráceno. Lumise poskytuje ruční způsob, jak nastavit hodnoty transformace pro vrstvu.

Rodina písem

Tato možnost vám umožňuje snadno přepnout na jinou rodinu písem. Chcete-li použít více písem, stačí stisknout tlačítko Získat další písma.

Font Advance

Tento nástroj vám umožňuje změnit velikost písma, výšku řádku, mezery mezi písmeny a dokonce i obsah textu

Textové efekty

Na Lumise jsou čtyři textové efekty. Vyberte text a vyberte ikonu Textový efekt pro přizpůsobení textu.

Styl textu

Tyto možnosti vám pomohou změnit styl textu na tučný, podtržený, kurzívu nebo zarovnání textu.

3. Lišta nabídky

Toto je nejdůležitější část editoru Lumise. Je to náhled pro všechny přidané vrstvy. Kliknutím na každou vrstvu upravíte nebo přetažením myši upravíte všechny vrstvy.

Soubor

K dispozici je mnoho variací pasáží lorem ipsum, ale většina utrpěla v nějaké formě změny.

Moje návrhy

Tato funkce spravuje všechny vaše návrhy na vašem běžném účtu. Jakýkoli uložený návrh můžete duplikovat, upravovat a mazat.

Tisk

Vytiskněte svůj aktuální návrh na tisková zařízení. Chcete-li návrh vytisknout, stačí vybrat velikost nebo přidat vlastní velikost

Pomoc

Rychlý průvodce s klávesovými zkratkami pro rychlejší používání Lumise Design Editor.

Zpět Opakovat

Jsou to užitečné funkce na Lumise; můžete se snadněji vrátit ke svému dílu.

Jazyky

Když správce povolí možnost Povolit uživatelům měnit nastavení, uživatelé mohou přepínat na jiné jazyky z rozevíracího seznamu